Úvodní stránka

Logo NÚKIB

Pracovní pozice spadá pod - Oddělení regulace dodavatelů informačních technologií

Na odbor regulace hledáme nové kolegyně a kolegy, kteří společně s námi budou přispívat k bezpečné digitalizaci státu, nastavovat smysluplnou regulaci a pomáhat důležitým institucím se zajišťováním jejich bezpečnosti. A možná hledáme právě tebe!

Náplň práce:

  • posuzování naplnění bezpečnostních kritérií plynoucích ze zákona o kybernetické bezpečnosti,
  • aplikace zákona o kybernetické bezpečnosti, souvisejících právních předpisů a s tím spojená konzultační a poradenská činnost,
  • poskytování metodické podpory úřadům a povinným osobám podle zákona o kybernetické bezpečnosti,
  • participace na přípravě právních předpisů a podílení se na strategickém směřování oblasti kybernetické bezpečnosti.

Předpoklady:

  • vysokoškolské vzdělání právního zaměření,
  • znalost anglického jazyka – min. úroveň B2,
  • pečlivost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce,
  • velmi dobré komunikační dovednosti, kontextuální myšlení,
  • ochotu učit se novým věcem,
  • provedení bezpečnostního řízení dle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací (bezpečnostní prověrka na stupeň „Tajné“) – řízení bude provedeno v prvním roce po nástupu.

Výhodou:

  • zájem o problematiku řízení dodavatelů,
  • znalost norem týkajících se systémů řízení bezpečnosti informací (ISO/IEC 27000),
  • zkušenost se zadáváním veřejných zakázek,
  • praxe v aplikaci zákona č. 500/2004 Sb., správní řád.

Nabízíme:

  • možnost přispívat k bezpečnému nastavování oblasti kybernetické bezpečnosti v České republice i v zahraničí,
  • perspektivní práci v zázemí stabilní a respektované instituce,
  • možnost seberealizace, možnost dalšího vzdělávání a osobního i profesního růstu,
  • práci v příjemném prostředí v centru Brna a kolektivu přátelských a vysoce kvalifikovaných kolegů, s kterými je radost trávit čas v práci i mimo ni,
  • pracovní a platové podmínky v souladu se zákoníkem práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb. (13. platová třída – v závislosti na délce praxe v daném oboru a se započítáním zvláštního příplatku minimálně 34 410 až 48 370 Kč; po zapracování, navýšení o osobní ohodnocení dle získaných zkušeností),
  • sick days, studijní volno, možnost práce z domova, flexibilní pracovní doba s pevnou složkou od 9–14 h, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, vzdělávání a další benefity.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy.

Místo výkonu práce:    Brno
Termín nástupu:           dohodou

Nesplňujete některý z požadavků, a přesto si myslíte, že byste byli na danou pozici vhodným kandidátem? Pošlete nám tedy svůj životopis spolu s motivačním dopisem a vysvětlením, proč si máme vybrat právě Vás na kariera@nukib.cz